Aktuálně

Společně s Adamem Scheinherrem a Dopravním podnikem jsme získali stavební povolení pro revitalizaci zbytku náměstí, která počítá s obnovením tramvajové trati na náměstí. Aktuálně probíhá výběr zhotovitele pro tuto druhou etapu. Do konce roku

Rekonstrukce Václavského náměstí je již dlouho se táhnoucí příběh. Ateliér CMA vyhrál urbanistickou soutěž již v roce 2005, nicméně i díky působení Petra Hlaváčka mohla výstavba na jaře 2020 začít.

V druhé etapě se počítá i s návratem tramvají do horní části Václavského náměstí.

Aktuálně probíhá stavba na spodní částí náměstí, která se zakončí u ulice Jindřišská. Krom nových povrchů zde přibyde nové stromořadí - zatím je vysazeno 13 lip evropských dovezených z Holandska. Na Václavském náměstí v průběhu dalších etap přibyde celkem 48 nových stromů.

Velké změny Prahy: Tramvajové tratě a Václavské náměstí (21. 10. 2019)

Další obrázky

No items found.

Zdroj: IPR Praha (zpracovatel Cígler Marani architects)

Ke stažení

Číslo projektu

#
400

Koordinátor za náš tým

Václav Vorlíček

Naše role

Revitalizace náměstí, kterou koordinujeme a spolu s Adamem Scheinherrem posouváme.

Co se nám podařilo

dokončit realizaci spodní části náměstí od Můstku po Jindřišskou a Vodičkovu ulici

vysadit nové stromořadí

přibyl nový vodní prvek

upravit dláždění

přidat nový městský mobiliář

prezentovat občanům historii náměstí formou výstavy "Václavák. Od koně k metru"

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.