Aktuálně

Běží projekční práce.

Terminál Smíchov je příklad důsledné spolupráce mezi městem, městskou částí, Dopravním podnikem a Správou železnic. Jedině tak totiž může vzniknout tento terminál, který propojí regionální i dálkové linky vlaku, metro, tramvaj, městské, příměstské i dálkové autobusy. To vše v návrhu ateliéru A69.

Zahájili jsme projekční práce a další složitá projednávání. Intenzivně se věnujeme samotné architektuře terminálu, jak můžete vidět na vizualizacích. Postupujeme v koordinaci se Správou železnic, která organizovala architektonickou soutěž na administrativní budovu. Projekt úzce koordinujeme se všemi záměry v okolí, především zástavby smíchovského brownfieldu.

Audiovizuální záznamy

Velké změny Prahy: Dopravní terminály (17. 10. 2023, CAMP)

Další obrázky

No items found.

Zdroj: IPR Praha (zpracovatel A69)

Ke stažení

Číslo projektu

#
503

Koordinátor za náš tým

Václav Vorlíček

Naše role

Společný projekt s týmem náměstka Adama Scheinherra, který pomáháme koordinovat a posouvat.

Co se nám podařilo

dokončit čistopis studie

zahájit projekční práce

domluvit majetkoprávní vypořádání potřebných pozemků pro realizaci

vyrobit vzorek střechy

ustanovit širokou pracovní skupinu koordinující veškeré záměry v lokalitě

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.