Aktuálně

V současnosti se zpracovávají návrhy změn územního plánu na základě podrobné urbanistické studie. Veřejná projednání předpokládáme v průběhu roku 2023. Celá lokalita je zároveň součástí pilotního zadání analýz v rámci Modelu rozvoje městských čtvrtí.

Bývalý areál Siemens dnes vlastní developer a plánuje ho proměnit v novou obytnou čtvrť. Díky spolupráci města, městské části a investora vznikla kvalitní studie z ateliéru Pavla Hniličky, která se stala výchozím materiálem pro řešení této lokality.

Město nyní pracuje na tramvajovém propojení mezi smyčkou Sídliště Řepy a stanicí metra Zličín. Navíc se v současnosti zpracovává velká změna územního plánu, která do lokality vnese mnoho pracovních příležitostí, občanské vybavenosti a hlavně také možnost přeložení přetížené ulice Na Radosti do tohoto území, což uvítají i stávající obyvatelé Zličína.

Více informací o projektu naleznete ZDE.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
341

Koordinátor za náš tým

Zdeněk Völfl

Naše role

Projekt, který koordinujeme a pomáháme u něj hledat dohodu v území.

Co se nám podařilo

zkoordinovat a rozeběhnout zkrácené změny územního plánu

projednat s developerem požadavky města na spolufinancování lokality

zahájit přípravné práce na přípravě stavby tramvajové trati

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Zdroj: Urbanistická studie Nový Zličín - zelená městská čtvrť krátkých vzdáleností (autoři: Pavel Hnilička Architects + Planners)