Aktuálně

Běží jednání ke stavebnímu povolení.

Prostor před budovou Magistrátu se stal velmi rychle po jeho uzavření pro auta oblíbeným místem Pražanů. Oprava povrchů na Mariánském náměstí a v přiléhajících ulicích Platnéřská a Kaprova se díky působení stávající koalice posunula do posledních fází přípravy. Protože se ozývají kritiky na omezené množství zeleně, je důležité zmínit, že náměstí je extrémně cenným archeologickým nalezištěm. Ochrana našeho kulturního dědictví tak musela dostat přednost před zelení.

Na základě aktuálního projednání jsme se rozhodli pro zachování dvou stávajících stromů, které na náměstí necháváme dožít a oproti stavu dosazujeme tři stromy navíc. Určili jsme investora a těšíme se na realizaci.

Koncepční studii najdete na tomto odkazu.

Další obrázky

No items found.

Zdroj: koncepční studie Mariánské náměstí (zadavatel: IPR Praha, zpracovatel: Xtopix architekti)

Ke stažení

Číslo projektu

#
404

Koordinátor za náš tým

Václav Vorlíček

Naše role

Revitalizace náměstí, kterou koordinujeme a spolu s Adamem Scheinherrem posouváme.

Co se nám podařilo

dokončit a schválit čistopis studie

zahájit jednání vedoucí k získání stavebního povolení

umístit na náměstí vzorník nové dlažby

změnit dopravní režim - místo parkoviště udělat živý veřejný prostor s posezením

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.