Aktuálně

Územní studie byla schválená a zapsaná do evidence. Nyní na ni navazuje změna územního plánu, kterou aktuálně IPR zpracovává. Iniciální dohoda o rozvoji lokality byla schválena a podepsána na jaře 2022. Veřejné projednání změny územního plánu na celou lokalitu předpokládáme na přelomu roku 2022/2023.

Okolí stanice metra D Libuš se díky napojení na metro a tramvaj směrem do Modřan stane důležitým bodem. Klíčovým dokumentem v celém procesu je Územní studie Odboru územního rozvoje MHMP, která je vypracována v podrobnosti regulačního plánu. Studie byla nedávno schválena a zapsána a ukazuje možnosti rozvoje lokality, přičemž je zároveň podkladem pro novou změnu územního plánu. Náš tým poskytoval maximální součinnost při jejím zpracovávání a dokončování. Velký dík patří "manažerům" tohoto území - týmu pořizovatelů architekta Jana Cacha a samozřejmě zpracovatelskému týmu UNIT Architektů.

Celou územní studii lze stáhnout ZDE.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
304

Koordinátor za náš tým

No items found.

Naše role

Lokalita, kterou společně s náměstkem Adamem Scheinherrem koordinujeme a pomáháme rozvíjet.

Co se nám podařilo

projednat a schválit Územní studii

rozeběhnout zrychlenou změnu územního plánu

zajistit potřebné směny pozemků pro novou tramvajovou trať

dotáhnout iniciální dohodu s vlastníky o rozvoji lokality

dohodnout finanční spoluúčast klíčových aktérů na budování vybavenosti

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Zdroj: Územní studie sídliště a okolí budoucí stanice metra D Libuš (pořizovatel: Odbor územního rozvoje, zpracovatel: UNIT architekti, s.r.o.)