Aktuálně

Studie železničního uzlu Praha je největší studie, jaká se aktuálně na české železnici dělá. Již dnes jsou železniční tratě v Praze na hranici své kapacity, již není možné dále zkracovat interval na vytížených příměstských vlakových linkách a po plném uvedení vysokorychlostních tratí do provozu se na pražské koleje již všechny spoje nevejdou. Je proto třeba najít správné řešení nejen pro podzemní tunely pod centrem Prahy (tzv. Metro S či Nové spojení 2), ale i pro řadu dalších kritických míst na železnici. Tým Petra Hlaváčka na tomto spolupracuje se zpracovatelem studie proveditelnosti Správy železnic.

Audiovizuální záznamy

Praha zítra: beseda o metru S (22. 9. 2022, CAMP)

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
270

Koordinátor za náš tým

Zdeněk Völfl

Naše role

Projekt, kde poskytujeme Správě železnic součinnost.

Co se nám již povedlo

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.