Aktuálně

V září 2022 byl odevzdán Manuál typologie základních škol.

Strategie školství je připravovaný komplexní investiční plán tvořený řadou analytických materiálů. Klíčovou částí je Prognóza obyvatel a veřejné vybavenosti v současnosti zpracovávaná na IPR Praha, dále Manuál typologie základních škol, návod pro zadávání veřejných zakázek zpracovaný Fakultou architektury ČVUT. V budoucnu by sena základě těchto materiálů v kombinaci se zpracovávanými Modely rozvoje čtvrtí měl sestavit harmonogram potřebných investic, který umožní vedení města efektivně řídit investice do školství.

Základní školy: Manuál pro zadávání projektů veřejných budov najdete ZDE.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
230

Koordinátor za náš tým

Zdeněk Völfl

Naše role

Projekt, který jsme iniciovali spolu s Vítem Šimralem a pomáháme realizovat.

Co se nám již povedlo

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

FA ČVUT, Ústav nauky o budovách, Pracovní skupina Architektura a edukace (autorský tým: Ondřej Tuček, Zbyšek Stýblo, Václav Mudra)