Aktuálně

Na základě iniciativy a návrhu Petra Hlaváčka schválila Rada a Zastupitelstvo hl. m. Prahy v květnu 2020 vznik Pražské developerské společnosti, která od srpna 2020 zahájila naplno svou činnost. Aktuálně pracuje na prvních pilotních projektech.

Město by nemělo jen usměrňovat a regulovat, ale mělo by se také na rozvoji města aktivně podílet, iniciovat jej. Díky Pražské developerské společnosti, nově založené "příspěvkovce", se město stane iniciátorem a spolutahounem rozvoje a bude moct utvářet území dle svých potřeb. Hlavní paradigma tkví ve zhodnocování a aktivní správě městských pozemků, které roky ležely ladem.

Webové stránky Pražské developerské společnosti můžete navštívit ZDE.

Audiovizuální záznamy

Tisková konference: Velká rozvojová území Palmovka a Nové Dvory (21. 6. 2022)

Tisková konference: Městské nájemní bydlení a činnost PDS v roce 2022 (1. 3. 2022)

Veřejné jednání nad územní studií Palmovka (18. 1. 2022)

Prezentace k dostupnému bydlení, CAMP (24. 6. 2019)

Další obrázky

No items found.

Číslo projektu

#
101

Koordinátor za náš tým

Petr Hlaváček

Naše role

Iniciace, koordinace a moderace mnoha nových městských projektů.

Co se nám podařilo

prosadit založení nové městské developerské společnosti

rozjet výstavbu na městských pozemcích

zahájit přípravu městských obytných čtvrtí

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.