Aktuálně

Na základě územní studie v současnosti IPR zpracovává návrh změny územního plánu pro veřejné projednání. To očekáváme na přelomu roku 2022/2023.

Okolí stanice metra D Písnice se díky napojení na metro stane důležitým bodem. Studie ukazuje možnosti rozvoje lokality a je základním podkladem pro pořizovanou změnu územního plánu. Klíčovým dokumentem v celém procesu je Územní studie Odboru územního rozvoje MHMP, která je vypracována v podrobnosti regulačního plánu. Studie byla nedávno schválena a zapsána a ukazuje možnosti rozvoje lokality, přičemž je zároveň podkladem pro novou změnu územního plánu.

Náš tým poskytoval maximální součinnost při jejím zpracovávání a dokončování. Velký dík patří "manažerům" tohoto území - týmu pořizovatelů architekta Jana Cacha.

Celou územní studii lze stáhnout ZDE.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
305

Koordinátor za náš tým

No items found.

Naše role

Lokalita, kterou koordinujeme a pomáháme rozvíjet.

Co se nám podařilo

projednat a schválit Územní studii lokality

rozeběhnout zrychlenou změnu územního plánu

koncepčně zkoordinovat mnoho dílčích soukromých záměrů

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Zdroj: Územní studie Okolí budoucí stanice metra D a krajinné rozhraní Písnice (pořizovatel: Magistrát Hlavního města Prahy, zhotovitel: Ing. arch. Tomáš Beneš)