Aktuálně

Rada hl. m. Prahy schválila modely Bubnů, Nákladového nádraží Žižkov, Západního města, Letňan a Zličína. Pokračuje se v práci na dalších lokalitách.

Projekt iniciovaný kanceláří Petra Hlaváčka zpracovávaný na Institutu plánování a rozvoje.

Rozvojové oblasti jako Bubny, Letňany, Nákladové nádraží nebo Západní město vyžadují komplexní přístup k návrhu veřejné infrastruktury, spolu s IPR Praha proto vyvíjíme metodu, jak plánovat výstavbu těchto čtvrtí v čase i prostoru tak, aby byla možná koordinace s přípravou dopravních, technických staveb a staveb občanské vybavenosti.

Modely rozvoje městských čtvrtí (hrubopis k projednání, 02/2022) najdete ZDE.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
120

Koordinátor za náš tým

Zdeněk Völfl

Naše role

Projekt, který jsme iniciovali a pomáháme ho realizovat. ‍

Co se nám již povedlo

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.