Aktuálně

Město začalo osazovat nové přístřešky na zastávkách hromadné dopravy. Během tří let se plánuje osadit cca 1100 nových zastávek.

Praha již má svůj návrh městského mobiliáře od designérského studia Olgoj Chorchoj, včetně vyrobených prototypů. Lavičky, koše a stojany na kola se již začínají objevovat v ulicích, přístřešky se začínají objevovat na zastávkách hromadné dopravy.

Pro zajímavost - pilotní zkušební přístřešek byl osazen na Palackého náměstí, kde slouží doposud.

Audiovizuální záznamy

Příběh pražského mobiliáře s Petrem Kučerou (CAMP, únor 2019)

Další obrázky

No items found.

Zdroj: IPR Praha

Ke stažení

Číslo projektu

#
264

Koordinátor za náš tým

Václav Vorlíček

Naše role

Dlouhodobý projekt města, který s radním Janem Chabrem posouváme.

Co se nám podařilo

město dle vysoutěženého designu vyrobilo a otestovalo prototyp a následně začalo prvky mobiliáře plošně osazovat do veřejného prostoru

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.