Aktuálně

V lednu 2022 jsme poklepali na základní kámen, stavba právě probíhá. Hotovo bude na jaře 2023.

Nová lávka pro pěší a cyklisty zajistí přímé a bezbariérové propojení mezi Karlínem a Holešovicemi. Nabídne také komfortní a jednoduchý přístup na ostrov Štvanice. Vítězem mezinárodní soutěže na podobu lávky, která proběhla v roce 2018, se stali architekti Petr Tej, Marek Blank a Jan Mourek. 

Kolega Scheinherr získal pravomocné stavební povolení. Stavba Štvanické lávky, někdy také nazývaná HolKa, odstartovala oficiálně v úterý 11. ledna 2022. Stavbu pro hlavní město vede společnost Skanska, která zvítězila ve výběrovém řízení. Rozpočet je stanoven na 298 milionů korun bez DPH.

Do konce letošního roku bude propojena štvanice s Karlínem a v průběhu příštího roku pak bude lávka otevřena celá. 

Další obrázky

No items found.

Zdroj: Petr Tej, Marek Blank, Jan Mourek

fotografie z položení základního kamene 11. 1. 2022

Číslo projektu

#
525

Koordinátor za náš tým

Václav Vorlíček

Naše role

Dlouhodobý projekt, který pomáháme Adamu Scheinherrovi realizovat.

Co se nám podařilo

zahájit stavbu Štvanické lávky

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.