Aktuálně

V září 2022 proběhlo 2. kolo jednání soutěžní poroty a z celkem 44 doručených přihlášek bylo vybráno 10 týmů, které se stanou účastníky soutěže.

Podle plánu Antonína Engela pro Dejvice měly být všechny čtyři segmenty kruhového Vítězného náměstí zastavěny reprezentativními budovami. Na část, která přiléhá k univerzitnímu kampusu, ale nikdy nedošlo. V roce 2022 se dohodla VŠCHT, vlastník těchto pozemků, s konsorciem investorů na rozvoji tohoto kvadrantu. Po dobré zkušenosti ze soutěže Florenc 21 bylo přistoupeno k obdobnému modelu spolupráce s městem a rozbíhá se mezinárodní architektonický soutěžní dialog.

Ve středu 21. září 2022 proběhlo 2. jednání soutěžní poroty, na kterém porotci z celkem 44 doručených přihlášek vybrali 10 týmů, které se stanou účastníky soutěže. Zájem o účast v soutěži projevily týmy složené z často velmi renomovaných architektů, urbanistů, krajinářských architektů a dopravních inženýrů z Evropy, Ameriky i Asie. Po celodenním rozhodování porota vybrala pro účast v soutěži těchto deset týmů: A69 – architekti (ČR) Benthem Crouwel International (NL) Cityförster (NL) + Studio Perspektiv (ČR) Chybik+Kristof Associated Architects + Thornton Tomasetti + Marko and Placemakers (ČR) MLA+ (NL) MVRDV (NL) OMA – Office for Metropolitan Architecture (NL) Pavel Hnilička Architects+Planners (ČR) + Baumschlager Eberle Architects (A) Pelčák a partner architekti (ČR) + Thomas Müller Ivan Reimann, Gesellschaft von Architekten (D) Snøhetta – Studio Innsbruck (A)

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
375

Koordinátor za náš tým

No items found.

Naše role

Projekt, který pomáháme koordinovat.

Co se nám již povedlo

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.