Aktuálně

Na základě podkladové studie se připravuje návrh změny ÚP pro veřejné projednání. Souběžně s tím se pracuje na prověřovacích technických studiích. Zároveň spolu s městskou částí dojednáváme zapojení veřejnosti. Podle nejaktuálnějších informacích, které vyplynuly ze závěrů technické studie, lze předběžně říci, že bude třeba studii s ohledem na technické parametry v podzemí přepracovat a vylepšit.

Po zahloubení železnice v okolí nádraží Dejvice dojde k uvolnění prostoru stávajícího kolejiště, které bude možné začlenit do urbanismu města a zacelit spáru mezi Dejvicemi a Hradčanskou. Ve spolupráci s IPR a ateliéru M4 architekti byla vypracována studie, která navrhla, jakým způsobem se má tato "vnitřní periferie" rozvíjet. Na podkladě této studie se začala pořizovat změna územního plánu. Nejaktuálnější studie je ve verzi 01/2020, kterou najdete ke stažení ZDE.

Nyní je naší snahou studii maximálně prezentovat a na základě participace s místními občany nadále vylepšovat. Studie bude zároveň přepracována i s ohledem na závěry technického prověření i připomínky veřejnosti.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
357

Koordinátor za náš tým

No items found.

Naše role

Projekt, který koordinujeme, moderujeme a posouváme spolu s IPR Praha a MČ.

Co se nám podařilo

dokončit komplexní studii celé lokality

schválit pořízení zkrácené změny územního plánu

zpracovat podrobnou technickou prověřovací studii

započít intenzivní spolupráci s vlastníky pozemků, Správou železnic i Ministerstvem obrany

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Zdroj: studie Hradčanská — alternativy struktury (zadavatel: IPR Praha, zpracovatel: m4 architekti s.r.o.)