Aktuálně

Zpracovává se projekt na změnu stavby před dokončením.

Praha se v roce 2021 stala sídlem nově vzniklé organizace Agentura Evropské unie pro Kosmický program (EUSPA). Ta navazuje na existující operační středisko projektu Gallileo na Vltavské, jehož prostory však již nedostačují. Jako vhodné místo byl vybrán neúspěšný projekt budovy radnice Prahy 8 na Palmovce. Torzo budovy bude zrekonstruováno a vybaveno pro potřeby Agentury. Cílem je také vybudovat zde i vzdělávací centrum s tematikou vesmíru.

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
515

Koordinátor za náš tým

Petr Hlaváček

Naše role

Koordinace majetkových vztahů a koncepční řešení lokality.

Co se nám podařilo

vyřešit majetkoprávní spor ve prospěch hl. m. Prahy a díky tomu zde může být umístěno sídlo EUSPA

zpracovat studii na okolí budovy

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.