Aktuálně

Podle schválené urbanistické studie nyní běží dvě velké změny územního plánu, které jsou aktuálně ve fázi návrhu před veřejným projednáním. Zároveň byla nedávno dokončena realizace tramvajové trati, která iniciuje rozvoj celého území a prochází osou mezi Barrandovem a Holyní.

Oblast mezi Barrandovem a Slivencem získá nový významný impuls díky tramvajové trati, která by se měla v následujících letech vystavět. Díky nové urbanistické studii od ateliéru A69, která vznikla ve spolupráci města s městskou částí Praha 5, se zamezí chaotické výstavbě a v oblasti tak vznikne kvalitní čtvrť s novou občanskou vybaveností.

Naším klíčovým úkolem a cílem je společně s městskou částí zabezpečení jednoznačných záruk a dohod s developerem o spolufinancování školy a školky, občanské vybavenosti a dalších nezbytných infrastruktur.

Urbanistickou studii lze stáhnout na tomto odkazu.

Audiovizuální záznamy

Velké změny Prahy: Nové městské čtvrti (18. 1. 2022)

Další obrázky

No items found.

Ke stažení

Číslo projektu

#
356

Koordinátor za náš tým

No items found.

Naše role

Lokalita, kterou pomáháme spolu s MČ rozvíjet a koordinovat.

Co se nám podařilo

společně s městskou částí dotáhnout urbanistickou studii

nahradit staré pomalé změny územního plánu novými a zrychlenými

docílit dalšího kola směn pozemků mezi soukromým a veřejným sektorem

přepracovat v daném místě Metropolitní plán tak, aby byl v plném souladu se studií

dokončit výstavbu tramvajové trati a slavnostněji otevřít

What’s a Rich Text element?

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Zdroj: Územní studie Nový Barrandov 2020 (zadavatel: městská část Praha 5, zpracovatel: A69 - architekti, s. r. o.)